COSMELAN

Terapia Cosmelan jest nowością, usuwającą plamy i przebarwienia skórne różnorodnego pochodzenia. Jest połączeniem peelingu chemicznego oraz dermokosmetyków stworzonych specjalnie do tego celu. Cosmelan wyróżnia się skutecznością – w około 98% przypadków całkowicie usuwa przebarwienia, nawet zadawnione, utrzymujące się od wielu lat. Zabieg ten zwęża również pory, reguluje wydzielanie łoju oraz w sposób bardzo wyraźny stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry.
Plamy barwnikowe i przebarwienia są problemem rozległym, a ich pochodzenie jest zróżnicowane. Występują najczęściej na twarzy, przedramionach, szyi, dekolcie. Przebarwienia są wynikiem częstego i nadmiernego wystawiania na promienie słoneczne, mogą też występować na podłożu hormonalnym. Terapia Cosmelan usuwa je skutecznie, bez względu na rodzaj i pochodzenia.

Oczekiwane efekty:
Terapia Cosmelan usuwa nawet intensywne plamy i przebarwienia skóry. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. Zazwyczaj stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji, w przypadku skóry ciemnej plamy znikają po 8 do 10 dniach. Cosmelan jest bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma. W 98 na 100 przypadków redukuje intensywność plam o 95%.

Zabiegi i cykl leczenia:
Terapia składa się z zabiegu lekarskiego w gabinecie oraz codziennego stosowania w domu dermokosmetyków otrzymanych od lekarza. Sam zabieg składa się z kilku elementów. Najpierw oczyszczamy skórę preparatem przygotowującym ją do przyjęcie kremu „Cosmelan 1˝. Po upewnieniu się, że nie występują żadne skutki uboczne działania preparatu, lekarz zaleca utrzymanie maski przez odpowiedni okres czasu. Następnie pacjent udaje się do domu, gdzie po określonym czasie zmywa maskę wodą. Terapia kontynuowana jest w domu przez następne dni. Po zabiegu umawiamy konsultacje kontrolne, pierwszą po 7 dniach od zabiegu. Terapia kontynuowana jest w domu przez okres ok. 3 miesięcy.

Uwagi:
Cosmelan jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą spośród terapii dostępnych na rynku. Zabieg jest bezpieczny i nie grozi żadnymi powikłaniami. Jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry. Może być wykonywany o każdej porze roku.
Ważne jest zachowanie ciągłości kuracji. Jeśli leczenie preparatem zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, ale jedynie ją przerywa. Po zakończeniu kuracji trzeba także pamiętać o stosowaniu odpowiednich filtrów przeciwsłonecznych. Jeśli bowiem zaniedbamy ochrony, a organizm ma skłonności do powstawania przebarwień – plamy mogą powstać ponownie.

Cena:
Konsultacja – kwalifikacja do zabiegu cena 50 zł
Uwaga – 10% zniżki dla stałych Klientów (od 3-go zabiegu)

COSMELAN 1650 zł

Rezerwacja online
wordpress com stats