MEZOTERAPIA IGŁOWA

Co to jest ?
Mezoterapia jest to metoda polegająca na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione chorobowo odpowiednich substancji leczniczych. Stosowana jest do regeneracji i biorewitalizacji skóry, w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, do poprawy wyglądu i odmłodzenia skóry w leczeniu cellulitu, rozstępów, w profilaktyce i leczeniu łysienia.

Zabieg
Substancje stosowane w mezoterapii podawane są metodą wielu wstrzyknięć na obszarze podlegającym leczeniu w odległości co 0,5-1,5 cm. Wstrzyknięcia wykonuje się podnaskrókowo lub śródskórnie strzykawką zaopatrzoną w bardzo cienką igłę, przez co są prawie bezbolesne, jednak przed zabiegiem można zastosować odpowiedni krem znieczulający. Mezoterapia wykonywana jest w serii kilku zabiegów, zależnie od stosowanej substancji leczniczej w odstępie 1-4 tygodni, zabiegi podtrzymujące powinno się wykonywać w czasie do 3 miesięcy. Substancje stosowane do mezoterapii są indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta.

Mezolift
To jeden z zabiegów mezoterapii stosowany w celu zapobiegania i przeciwdziałania starzeniu się skóry, a także odżywiający i wygładzający zmarszczki. Substancją czynną jest niestabilizowany kwas hialuronowy o działaniu nawilżającym, regenerującym zwiotczałą skórę twarzy, dłoni, dekoltu, szyi, jak również chroni przed wolnymi rodnikami. Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu, skóra staje się zdrowsza, gładsza, delikatne zmarszczki znikają, skóra jest nawilżona „od wewnątrz”, jędrna, wygląda młodziej.

Mezolift zaleca się szczególnie pacjentom:
• o poszarzałej i pozbawionej blasku skórze
• odznaczającym się „zmęczoną” skórą
• palącym papierosy
• u których złuszczano naskórek
• wystawionym na działanie promieni słonecznych
• po porodzie
• prowadzących intensywny tryb życia
• narażonych na stres
• prewencyjnie dla każdego

Metoda:
Preparat wstrzykuje się w wierzchnią warstwę skóry właściwej za pomocą strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienka igłę. Zabieg trwa ok. 0,5 godziny. Po zabiegu mogą być widoczne grudki przez ok. 2-3 dni. Zabieg należ wykonywać seriami 3 zabiegi co 4-6 tygodni i następnie podtrzymująco co 3 miesiące.

Cellulit i lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
Podane substancje wpływają na przemianę materii, pobudzają mikrokrążenie oraz niwelują tkankę tłuszczową.
Okolice ciała: uda, pośladki, biodra, ramiona.
Stosowane substancje: kofeina, nostrzyk żółty, rutyna, prokaina, wyciąg z karczocha, enzymy lipolityczne, L-karnityna, hialuronidaza, kolagenaza, fosfatydylocholina, Yohimbina i inne.

Rozstępy i blizny
Bezpośrednie podanie preparatu w zmiany poprawia metabolizm komórek, stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie.
Wstrzyknięcia wykonywane są wzdłuż zmiany, z częstotliwością 1 raz na miesiąc. bezpośrednio po zabiegu okolica ostrzykiwana wymaga dokładnego masażu.
Stosowane substancje: kwas glikolowy, poliwitaminy, kwas reinolowy i inne.

Cena:
Konsultacja – kwalifikacja do zabiegu cena 50 zł
Uwaga – 10% zniżki dla stałych Klientów (od 3-go zabiegu)

Teosyal Redensity I – 1ml/3ml 550zł/1050zł
Newest 1 amp.2ml 850 zł
Skin R 1 amp.10ml 350 zł
Pilnest – 1 amp.1,3ml 450 zł
ROZSTEPY- Conjanctyl 1 amp.5ml 250 zł
CELLULIT 1 amp. 15 ml 350 zł

Rezerwacja online
wordpress com stats