Nici Silhouette-Soft

Zabieg z użyciem dwukierunkowych, bio-wchłanialnych nici Silhouette-Soft nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia chirurgicznego. To najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na runku. Bezpieczny zabieg korekcji zwiotczenia skóry oraz redukcji oznak starzenia. Powoduje zmianę położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Cienkie igły i elastyczne stożki zapewniają zadowalające efekty bez dyskomfortu dla pacjenta. Produkt został zatwierdzony przez FDA i posiada oznakowanie CE.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do pracy i normalnego życia. Zabieg jest bezpieczny, a korekcja utrzymuje się do 12-18 miesięcy – wystarczy wykonać jeden zabieg.

Efekty zabiegu

– wygładzenie bruzd nosowo-wargowych,
– redukcja zmarszczek mimicznych i innych oznak starzenia skóry,
– widoczne napięcie skóry twarzy i szyi,
– poprawa owalu twarzy i policzków (likwidacja tzw. „chomiczków”),
– uwydatnienie kości policzkowych,
– spłycenie bruzd nosowo – wargowych,
– podniesienie brwi
– korekcja opadających kącików ust;

Schemat terapii

Zabieg ten jest indywidualnie dopasowywany dla każdego pacjenta. Najlepszymi kandydatami do zabiegu są pacjenci z niewielką obwisłością skóry, mający elastyczną skórę i uwydatnione struktury kostne.

Dzięki małym, stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Wokół nici dochodzi do powstania nowego kolagenu co prowadzi do dalszego uniesienia skóry i utrzymania napięcia w tkankach miękkich. Proces ten przebiega powoli przez następny rok. Nici są całkowicie bio-rozpuszczalne, a okres ich wchłaniania wynosi ok. 1,5 roku.

Zabieg trwa mniej niż 30 min. Nici Silhouette-Soft można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami z naszej oferty, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalny efekt i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.

Zalecenia pozabiegowe

W pierwszych sześciu godzinach po zabiegu zalecane jest stosowanie zimnych okładów na obszary poddane zabiegowi.

Przez pierwsze 3 – 5 nocy należy spać na plecach.

W pierwszym tygodniu nie zaleca się leczenia stomatologicznego, masażu twarzy, zabiegów kosmetycznych twarzy i sportu z elementem kontaktu fizycznego.

Twarz i włosy można myć bez żadnych przeciwwskazań.

Należy ograniczyć mimikę twarzy w ciągu pierwszych 3 tygodni po zabiegu.

Zaleca się unikania żucia twardych produktów oraz energicznego otwierania ust w okresie

4 tygodni po zabiegu.

Stosowanie filtrów przeciwsłonecznych po zabiegu.

Przeciwwskazania oraz skutku uboczne

Technika jest przeciwwskazana u pacjentów z alergią lub udowodnionymi reakcjami negatywnymi na używane do zabiegu biomateriały.

Cena:

Silhouette-Soft 2szt 1650 zł

Konsultacja – kwalifikacja do zabiegu cena 50 zł

Rezerwacja online
wordpress com stats